این مدل تبلیغات پیام خود را به مخاطب هدف در هر نقطه ای می تواند برساند،چه در راه خانه باشد چه در راه محل کار،چه در صف کافه ای باشد چه در صف پمپ بنزین.چه در حال پیاده روی باشد چه در در حال سفر.

حال میخواهیم به طور خاص کمی از ویژگی های تبلیغات در پمپ بنزین ها سخن بگوییم.

همه میدانیم که جایگاه های سوخت در مکان ها و خیابان ها و جاده های پر رفت و آمد واقع شده اند و مثل ساعت،24 ساعته شبانه روز کار می کنند بنابراین تبلیغات انجام شده در این جایگاه ها نیز مثل ساعت،24 ساعته در تیررس چشم مخاطبین هستند.مردمی که در حال انجام روزمرگی ها و کارهای خود هستند این پیام تبلیغات را در زاویه دید خود می بینند و می خوانند.همانطور که حتما میدانید این نوع تبلیغات مزایای بسیاری دارند.در مقاله های قبلی از مزایای بی شمار این مدل تبلیغات سخن گفته شده است اما شاید مهمترین ویژگی این مدل تبلیغات را در جایی که قرار می گیرند باید دانست یعنی دقیقا در حوزه دید مخاطب هدف و در ابعادی به مراتب بزرگتر از بیلبوردهای تبلیغاتی معمولی.اینکه تماس چشمی مخاطب با تبلیغات انجام شده در جایگاه های سوخت بسیار طولانی است،حقیقت غیر قابل انکاری است.

در مقام مقایسه؛ اطلاعاتی که در بیلبوردهایی که از کنار آنها میگذریم وجود دارند فقط خوانده می شوند اما اطلاعات موجود در بیلبوردهای جایگاه های سوخت این پتانسیل را دارند که نه تنها دیده و خوانده شوند بلکه به شدت مفهوم آنها نیز درک شوند و پیام تبلیغ دریافت شود.

حال شاید این سوال پیش بیاید که دلیل اینکه میگوییم تبلیغات در پمپ بنزین ها و جایگاه های سوخت بازخورد بیشتر و بهتری دارند چیست.در جواب باید گفت که از آنجایی که زمان توقف یک ماشین در جایگاه های سوخت تقریبا10 دقیقه است، این یک فرصت عالی برای راننده و سرنشینان آن به وجود می آورد که در حین سوخت گیری به اطراف نگاهی بیاندازند و نگاهشان را روی هرچیزی که جذاب باشد حتی برای چند ثانیه متوقف کنند.

این عناصر جذاب می تواند بیلبوردها،استرابوردها،حروف چلنیوم در تابلوها،پوسترها،استیکرها و نازل های بنزین باشند.

در مورد آخر که نازل های بنزین می باشد،در کشور ما هنوز به آن شکلی که در آمریکا وجود دارند جا نیافتاده اند ولی شرکت ما درصدد انجام اینکار در آینده ای نه چندان دور با تجهیزات نوین می باشد که بازخورد فوق العاده ای خواهند داشت.

باید دانست با تمام این مزایا که در این مقاله و مقاله های قبل برای تبلیغات جایگاه های سوخت برشمرده شده اند،هزینه این مدل تبلیغات نسبت به انواع تبلیغات دیگر محیطی و بیرون از خانه کمتر و ارزانتر است،که این توجه تبلیغ کنندگان را جلب می کند و آن ها را مجاب می سازد که با توجه به بودجه خود بهترین نوع تبلیغ را انجام دهند.

و اما مخاطب هدف که بسیار در مورد آن در همین سری مقالات صحبت کردیم ؛مخاطب هدف ما از این تبلیغات چه کسانی هستند؟

جواب ساده است،در واقع زنان و مردان با وضعیت مالی متوسط و بالاتر که نیک می دانیم هفته ای حداقل 1 بار به جایگاه سوخت مراجعه می کنند.

بر اساس این اطلاعات به راحتی می توانیم به این نتیجه برسیم که چه محصولات و خدماتی برای ارتقای کارشان، ایده آل است از تبلیغات در پمپ بنزین ها استفاده کنند که طیف آنها شامل مواردی مثل:

  • کالاها و خدمات (مثل روغن موتور،قطعات خودرو،تولیدکنندگان صنعتی)
  • شرکت های مسافرتی.
  • اپراتورهای موبایل و خدمات آنها.
  • خدمات تاکسی های اینترنتی و کسب و کارهای آنلاین.
  • رستوران ها و کسب و کارهای فصلی.

و خدمات و سرویس های بی شمار دیگری می شود.

واما اگر هرگونه سوالی در مورد روش های تبلیغات در جایگاه های سوخت و بازخوردهای آن دارید حتما با ما مشورت کنید!

با تجربه ای چندین ساله و به پشتوانه ای تیمی قوی می توانیم نیازهای شما را برآورده کنیم.چرا که می دانید فقط توانایی در تولید و ساخت بیلبورد مهم نیست بلکه طیف وسیعی از توانایی ها و آنالیزها لازم است تا تبلیغی پویا و موفق در جایگاه های سوخت معتبر شهر تهران به ثمر بنشیند.

 

اخبار

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

خانهپروژه هاتماس با مادرباره ما